دانلود جزوه شکل نامه زیست پایه دهم کنکور


جزوه شکل نامه زیست پایه دهم کنکور، توسط گروه آموزشی نارنج برای داوطلبین و دانش آموزان گرامی در ۴۵ صفحه به طور کاملا کاربردی تهیه گردیده است. و در اختیار شما گرامیان قرار گرفته است.  لطفا برای دانلود جزوه شکل نامه زیست پایه دهم کنکور به ادامه مطلب بروید.

 هدف اصلی این است که  مطالعه زیست رو یاد بگیریم و بعد از استفاده یاد گرفته باشیم که نکات شکلها را چگونه از تستها استخراج کنیم و گوشه ی شکل های کتاب بنویسیم.
طراحان کنکور از تصاویر و شکل‌های کتاب درسی هم سوالاتی را برای به چالش کشیدن داوطلبان طرح می کنند و هر سال چندین سوال را از تصاویر طراحی میکنند. درهنگام مطالعه کتاب درسی هر تصویری که دیدید به نکات موجود در آن تصویر توجه کنید و آن‌ها را مطالعه کنید. قبل از امتحانات و آزمون‌ها با مرور نکات مهم تصاویر کتاب درسی تان و همچنین مطالعه ی جزوه جمع بندی تصویری زیست شناسی بر روی تمامی مفاهیم و نکات تصویرهای داخل کتاب تسلط لازم را بدست میاورید.

  دانلود جزوه زیست شناسی پایه یازدهم فصل حواس و اسکلت

با توجه به  اهمیت تصاویر کتاب های زیست شناسی، استفاده از جزوه شکل نامه زیست پایه دهم کنکور مکمل کتاب و برنامه ی مطالعاتی تان باعث می گردد تا تسلط بهتری بر روی تصاویرمهم و کنکوری کتاب درسی داشته باشید و نتایج دلخواهتان را در کنکور و امتحانات و حتی آزمون‌های آزمایشی بدست بیاورید. به هیچ عنوان هم از مرورهای منظم غافل نشوید.

  دانلود جزوه تناقض های زیست شناسی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *