دانلود جزوه فصل ۱ شیمی پایه یازدهم


جزوه فصل ۱ شیمی پایه یازدهم که شامل خلاصه نکات و مباحث مهم شیمی یازدهم می باشد توسط جناب حاتمی در ۱۰۸ صفحه به صورت کاملا کاربردی و جامع تهیه و تدوین گردیده است. داوطلبان و دانش آموزان گرامی می توانند برای دانلود جزوه فصل ۱ شیمی پایه یازدهم به ادامه مطلب بروند.

شیمی پایه یازدهم دارای ۳ فصل می باشد که در جزوه آموزشی مربوطه فقط فصل اول مورد بررسی کامل قرار گرفته است فصل اول شیمی یازدهم در خصوص نقش مواد در زندگی ( قدر هدایای زمینی را بدانیم ) درس نامه تشریحی و توضیحاتی پیرامون نکات و مفاهیم اصلی در قالب جداول و اشکال مفید مفهومی به زبانی ساده و قابل درک برای یادسپاری سهل و آسان ارائه شده و در اختیار دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکوری نکته سنج قرار گرفته است. در جزوه آموزشی یاد شده مفاهیم مهم فصل اول شامل : مبحث رشد و گسترش تمدن بشری، معانی فناوری و فرآوری، میزان تولید و مصرف مواد، تمدن های آغازین براساس گستره کاربری مواد، عصر سنگی ۲/۵ میلیون سال قبل از میلاد مسیح، عصر برنز یا مفرغ ۳۵۰۰  سال قبل از میلاد مسیح، عصر آهن ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، نکاتی مهم و کلیدی پیرامون جدول تناوبی، قانون دوره ای عناصر، آرایش الکترونی نمادی، بررسی جدول  شارل ژانت، امتیازات و ویژ گی های جدول ژانت، مباحث خواص فیزیکی و خواص شیمیایی، هالوژنها، عناصر واسطه، بررسی شعاع اتمی، شیمی تجزیه، واکنش پذیری، معادن مهم ایران، درصد خلوص، نفت خام و مباحث مربوطه می باشد.

  دانلود کتاب خودآموز کاتالیزور شیمی آنتالپی و استوکیومتری

داوطلبان عزیز باید برای افزایش کیفیت مطالعاتی خود در درس شیمی از جزوه های کاربردی و کلیدی معتبر و استاندارد در کنار کتاب درسی خود از جمله این جزوه شیمی کاربردی بهره کافی را برده و با مطالعه و یادگیری چندین باره این جزوه، مفاهیم بنیادی مهم و نکات طلایی  فصل اول شیمی یازدهم را بهینه و پیوسته فرا گیرند.

  دانلود 350 تست جمع بندی شیمی پایه با پاسخ تشریحی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *