جزوه حد و پیوستگی فصل پنجم حسابان پایه یازدهم ریاضی و تجربی ، که توسط جناب نیما خانعلی پور در 32 صفحه کاملا خلاصه و کاربردی تهیه و تنظیم شده است و دراختیار داوطلبان و دانش آموزان گرامی و کلیه علاقمندان قرار داده شده است. لطفا برای دانلود جزوه حد و پیوستگی حسابان 1 پایه 11 ریاضی و تجربی به ادامه مطلب بروید.

تا حدودی می توان بیان کرد که اصول کلی در مطالعه ریاضی  مخصوصا برای کنکورجود دارد که درمورد مبحث حد و پیوستگی از حسابان 1 پایه یازدهم  ریاضی و تجربی هم صدق میکند. حد و پیوستگی یکی از مباحث مهم و کاربردی ریاضی است که علاوه بر پیش‌نیاز بودن برای یادگیری مبحث مشتق،  یکی از مباحث تاثیرگذار یرای کسب رتبه دلخواه و برتر در کنکور است.  به دلیل اهمیت و گستردگی این فصل و ارزش تنوع سؤالات آن، امکان طراحی  سؤالات و تست‌‌های متنوع با درجات سختی متفاوت در آزمون‌های استاندارد آزمایشی و کنکور وجود دارد. به همین دلیل لازم است داوطلبان و دانش آموزان عزیز با روش‌های درست به سراغ یادگیری و مطالعه‌ی این مبحث مهم و اثر گذاربروند  و مفهوم حد را به صورت کامل درک کنند و با حل انواع سؤالات تشریحی استاندارد با درجات سختی مختلف، توانایی حل تست و تسلط بر این مبحث را پیدا کنند. 

با مطالعه این جزوه که در نوع خود جزوه ای جامع و استاندارد است که پوشش دهنده تمامی ریز نکات کتاب درسی و تست های سال های اخیر کنکور سراسری است که طبقه بندی شده و پر از تمرین و تست های آموزشی از فصل حد و پیوستگی سال یازدهم ریاضی و تجربی می باشد.