210 تست جمع بندی زیست شناسی سال دهم با پاسخ تشریحی و کلیدی توسط جناب عباس بهمنی در 60 صفحه کاملا کاربردی تهیه و تدوین شده است. لطفا برای دانلود 210 تست جمع بندی زیست شناسی پایه دهم با پاسخ به ادامه مطلب بروید. 

البته باید توجه نمایید که سوالات تستی استاندارد نکته های بسیار مهمی دارند و برای جواب دادن باید سطح تسلط و اطلاعات بالایی داشته باشید بدانید که هرگز به این شکل نیست که تعدادی جمله ی ساده تبدیل به سوال شده باشند و فقط تیپ شمارشی داشته باشند. دانلود 210 تست جمع بندی زیست شناسی پایه دهم با پاسخ 
در مورد تست ها  به این نکته توجه کنید که اولا به اولین تستی که بلد نیستید رسیدید سوال تستی را رها کنید چون باید درستی یا نادرستی همه ی موارد رو صد در صد بدانید تا بتوانید جواب بدهید و دوما چون معمولا توی ازمون ها و کنکور قسمت اول اصولا سوالهای بسیار سخت هستند با توجه به سطح خودتون شاید بهتر باشد این سوالها رو بار اول جواب ندید و ازشون بگذرید چون وقت زیادی از شما می گیریند و دیگه به همه ی سوالها ممکن است نرسید.

یکی از مهمترین نکاتی که شما باید سر آزمون در ذهن داشته باشید، این است که “سوالات ساده” رو از دست ندهید. معمولا توی آزمون ها تعداد زیادی سوال آسان وجود دارد که خیلی از افراد می توانند جواب بدهند و به راحتی درصدهای بالا بدست بیارند اما وقتی اون سوالها کنار‌ سوالهای سخت دیگه قرار میگیرن بچه ها وقتشون رو سر سوالات سخت هدر میدن و سوالهای آسان رو از دست میدهند.