دانلود ۹۳۶ تست ریاضی کنکور با پاسخ تشریحی : در این فایل مورد نظر به کلیه فصول مربوطه مبحث به مبحث پرداخته شده است. که در شامل سوالات ریاضی سراسری داخل + خارج از کشور می باشد، و در اینجا در اختیار دانش آموزان و داوطلبان گرامی و کلیه علاقمندان قرار گرفته است. لطفا برای دانلود ۹۳۶ تست ریاضی کنکور با پاسخ تشریحی به ادامه مطلب بروید.

با توجه به شبیه بودن سوالات کنکور سراسری داخل و خارج کشور داوطلبان عزیز می توانند از سوالات هر چه بهتر استفاده کنند و نتایج کنکور آنها بهتر شود بدیهی است فقط زدن تست های کنکور باعث بالا رفتن درصد شما نخواهد شد ولی برای کسانی که مطالعات خوبی داشتند نمونه سوالات بسیار مهمی می باشد توجه کنید در خیلی از دروس مطالب اصلی کتاب تغییر نکرده است پس استفاده از سوالات کنکور سالهای گذشته راهنمای خوبی برای فهمیدن دیدگاه طراحان سوالات کنکور پس سعی کنید پس از مطالعه مناسب نسبت به زدن سوالات در زمان مورد نظر اقدام نمایید و سپس بدون در نظر گرفتن زمان سوالات را بررسی کنید سعی کنید بعد از زدن سوالات نقاط ضعف و مشکلات خود را یادداشت کنید، تا در آزمون بعدی بتوانید نتایج بهتری بگیرید.

درس ریاضی درسی نیست که از روز اول تمام مباحثش را در اولین باری که مطالعه می کنیم متوجه بشویم. برای درس ریاضی پیوستگی و جدیت در مطالعه اصل بسیار مهمی است. مهم نیست که چقدر دارید پیشرفت می کنید، مهم این است که مداوم و متمرکز مطالعه مفید و کاربردی داشته باشید به نسبت روزهای قبل. اگر مثالها را خودتان حل کرده باشید یعنی آن قسمت را خوب مطالعه کرده اید و می توانید به سراغ بخش بعدی بروید. ولی اگر مثال ها رو خودتان حل نکردید یعنی آن بخش رو خوب نمی دانید و تسبط هم حتی ندارید و باید برگردید تا دوباره بازبینی و مطالعه کنید.